İletişim Defteri

Raporlama iş değildir, yaptıklarınızın sonucudur.

Hem aileler hem de yöneticiler ile eş zamanlı olarak bilgi paylaşımı yapın; öğrencileriniz dışında kimseye zaman ayırmak zorunda kalmayın.

Zamanınız öğrencilerinizle size ait.

Öğrencilerin fiziksel ve zihinsel gelişimlerini takip ederken, bireysel becerilerinde elde edilen gelişimleri hızlı ve kolay bir şekilde ailelere aktarın.

İlaç Takibi

Aile ile senkronize ilaç takibinde öğrencilerinize vermeniz gereken ilaçların dozunu, zamanını ve şeklini en kolay ve güvenilir şekilde öğrenin

Giriş / Çıkış

Öğrenci Giriş ve Çıkış Kaydı

Öğrencilerinizin okula geldikleri ve okuldan ayrıldıkları zamanları kolayca kaydedin. Servis uygulaması ile sayesinde öğrencileri ailelerinin takibine bırakıp derin bir nefes alın.

Devamsızlık

Öğrencilerin devamsızlık yapması ya da izin alması gerektiğinde bu durumdan okul yönetimi ile eş zamanlı haberdar olun. Sürecin hızlanması ile eğitim programını hızlıca güncelleyin.

Teslim

Öğrencinizi teslim alabilme yetkisi olan kişileri görün. Servis kullanılmayan durumlarda öğrencinizi kime emanet ettiğinizden emin bir şekilde okuldan ayrılın.

Kolay ve Kullanışlı Arabirim

Kurumunuzu öğrenen ve gelişen arabirim ile sadece ihtiyaçlarınızı ve sorumluluklarınızı yerine getirin. Kafa karıştırıcı menüler olmadan hızlıca işlemlerinizi yapın.

Özel Anlar

Gün içerisinde yaşanan özel anları öğrencilerinizle doya doya yaşayın. Bu anları aileler ile en kolay şekilde paylaşarak ortak olmalarını sağlayın