Endişeleri Azaltın

Onunla ilk ayrı geçirdiğiniz gün yaşadığınız endişeyi son kez hatırlayın ve sonsuza kadar unutun. Gün içerisinde neler yaptığını, ne yediğini, ne kadar uyuduğunu ve nasıl gözüktüğünü takip edebilmenin keyfini çıkarın. Öğretmenlerin zamanını sadece çocuklara yöneltmesi için özel olarak geliştirilen Akademinik uygulaması ile hem çocuğunuzun gelişimine ortak olun hem de öğretmenlerinin size ayırdığı zamanın çocuğunuzdan alınmadığından emin olun.

Özel Durumlar Özel İlgi Bekler

Çocuğunuz ilaç kullanıyorsa, günlük ne kadar idrar yaptığı tedavisinde önemliyse bu tür durumlar için özelleştirilmiş bir uygulama ile gözünüz arkada kalmaz. İlacını ne zaman içtiğini, kaç bez kullandığını ve çok daha fazlasını kolayca öğrenin. Klasik iletişim defterleri ile not göndermek, öğretmeni ya da okul yöneticisini aramak yerine uygulama üzerinden ilgili kişileri bilgilendirin. Bu sayede hem verdiğiniz talimatların eksiksiz ulaştığından hem de ne zaman yerine getirildiğinden haberdar olun.

Detaylı Takip Yapın

Yemek seçimi, uyku düzeni ve beceri gelişimi gibi farklı konularda çocuğunuzu gün gün takip edin. Müdahale etmeniz gereken durumlara, kolay fark edilmeyen detaylara anında hakim olun. Alerji ve gıda intoleransı gibi beslenme sorunları ile ilgili farkındalığa Akademinik üzerinden alacağınız bilgiler ile ulaşabilirsiniz. Çocuğunuzun gün içerisinde yediklerine göre, günlük beslenme ihtiyaçlarını karşılamak için akşam yemekleri için daha doğru menüler hazırlayabilirsiniz.

Güvende Hissedin

Çocuğunuz servis kullanıyorsa ya da onu almak için geç kaldıysanız endişelenip, panik olmayın! Çocuğunuzu teslim alacak kişilerin fotoğraflı kayıtları sayesinde sadece güvendiğiniz kişilerin onları alabileceğini bilerek stres yaşamayın. Çocuklarımızın güvenliğinin her zaman öncelikli olduğunun bilincinde olarak geliştirilen Akademinik uygulaması kullanıcı insitiyafinden daha yüksek güvenlik sağlar. Yanlış anlaşılmalara yer vermeyen fotoğrafları kayıtlar sayesinde gözünüz hiç arkada kalmaz.

Anları Kaçırmayın

Çocuğunuzun fotoğraflarını herkes ile paylaşmak istemeseniz de bu özel fotoğrafları görmemek bir seçenek değildir. Sadece okul yöneticisi, öğretmen ve sizin belirlediğiniz aile üyelerinin görebileceği fotoğraflarla çocuğunuzun mahremiyetini sağlayın ve en özel anlarına ortak olun. Dilerseniz bu fotoğrafları telefonunuza kaydedin, sevdiklerinizle kolayca paylaşın ve çocuğunuzun albümlerinde yer verin.