image

Süreçlerinize uyum sağlar

Her kurumun benzersiz olduğunu biliriz. Bu nedenle en başından itibaren platformumuzu bu temel yaklaşım üzerine tasarladık. Akademinik platformundan yararlanmak için kurumunuzdaki çalışma sisteminizde değişiklik yapmanıza gerek yoktur. Tüm platform sizin süreçlerinize uyum sağlar; yani neyi nasıl yapıyorsanız sadece daha kolay, daha hızlı ya da daha verimli yapmanıza yardımcı olur. Size ya da personelinize yeni bir iş yükü getirmez.

Kolaydır

Yeni öğrenci, aile üyesi veya öğretmen kaydetmek, telefon defterinize yeni bir isim kaydetmek kadar kolaydır. Öğretmenleriniz ya da aile üyeleriniz sistemin kullanımı ile ilgili eğitime ya da kullanma kılavuzlarına ihtiyaç duymaz. Tüm platform akıllı telefonu olan herhangi birinin hiç yabancılık çekmeden kullanacağı kolaylıktadır.

Sizinle birlikte büyür

Öğrenci sayınız arttığında, yeni şubeniz açıldığında ya da operasyonlarınız genişlediğinde sistemin de sizinle birlikte büyüyeceğinizi bilirsiniz. Siz sadece işinize odaklanır ve her ihtiyaç duyduğunuz anda sizin yanınızda olacak güçlü bir platforma sahip olmanın güvenini hissedersiniz.

Her zaman her yerdedir

Bulut tabanlı mimarisi sayesinde arızalar, virüsler, ya da veri güvenliği gibi konuları dert etmenize gerek kalmadan telefonunuz ve internet erişiminiz olan her yerden kurumunuzu yönetebilirsiniz. Bilgisayara ya da ilave donanıma ihtiyacınız olmayacağı için ek maliyetlerle de uğraşmazsınız.

Kullanmaya hemen başlarsınız

Bilgisayarlarınıza hiçbir şey kurmanıza, telefonlarınızda hiçbir ayar yapmanıza gerek yoktur. Aynı gün sistemi tüm özellikleri ile kullanmaya başlarsınız.

Bilgisayara ihtiyaç duymaz

Akademinik için tek ihtiyacınız olan cep telefonu. İşlemleriniz ne kadar karışık olursa olsun, tüm süreçleri, telefonunuzdan yönetilecek kolaylıkta tasarladık. Olur da bilgisayarda kullanacağınız bir rapor almanız gerekirse, tıklayın, Akademinik e-posta adresinize raporu, Excel dosyası olarak, göndersin.

Birden fazla şube ve konumu destekler

Farklı semtlerde ya da şehirlerde şubeleriniz mi var? Akademinik platformunda tüm konumlarınızı yönetebilirsiniz. İsterseniz şube yöneticileri atayın, isterseniz hepsini merkezden kontrol edin. Siz nasıl çalışıyorsanız Akademinik size uyacaktır.

Özelleştirilebilir

Çok farklı ihtiyaçlarınız olsa bile, Akademinik, tam size göre özelleştirilebilir; web sitenize ya da sosyal medya hesaplarınıza veri akışı sağlayabilir, ön muhasebe programınız ya da döküman yönetim sisteminiz gibi farklı ortamlarla entegre çalışabilir. Dilerseniz, uygulama mağazalarına, kurumunuzun adı ve logosunu taşıyan özelleştirilmiş uygulamalar olarak yüklenebilir.

Veriler, veriler…

Artık çocuklar ile ilgili defterlere yazdığınız olaylar defter sayfalarında unutulup gitmeyecek. Tüm olaylar saklanır, gerektiği durumda raporlanır ve birbirleri ile ilişkilendirilir. Bu sayede sistemimiz çocukları daha yakından tanırken, çok daha karışık hesaplamaları ve analizleri yapmamıza olanak sağlar. Hangi tepeyi tırmandığımızda, arkasında neleri görebileceğimizi kim bilir.