Akademia Eğitim Kurumu Yönetim Platformu hangi kurumlar için uygundur?

İlk ve ortaöğretim kurumları, etüt merkezleri, halk eğitim merkezleri, anaokulları, KPSS dershaneleri, yabancı dil kursları ve üniversiteler platformumuzu kullanabilir.

Akademia sistemine geçiş nasıl oluyor?

Sistemin ihtiyacı olan verileri yazılım ekibimiz alarak Akademia’ya entegre eder. Bu süreçte veri ya da zaman kaybı yaşamazsınız. Akademia Eğitim Kurumu Yönetim Platformu’na geçiş süreci 1 iş günü içerisinde gerçekleştirilir.

Bulut tabanlı yazılım ne ifade ediyor?

Bulut tabanlı yazılımlar minimum internet bağlantısı ile bile erişim sağlayabileceğiniz, kullandığınız bilgisayara herhangi bir yükleme yapmanızı gerektirmeyen, hızlı ve kolay erişilebilir yazılımlardır. Tüm verileriniz bulut sisteminde saklanırken bu sayede verilerinize istediğiniz yerden ve istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Destek hizmetleriniz nelerdir?

Akademia Eğitim Kurumu Yönetim Platformu’nu kullanmaya başladığınız an size özel olarak atanmış bir eğitim personelimiz kurum içi eğitimleri tamamlar. Eğitim sürecinden sonra personel değişikliği yaptığınız zaman personel eğitimi için bize başvuruda bulabilirsiniz. Sistemi kullanmaya devam ettiğiniz süre boyunca sizinle ilgilenen Akademia Destek Ekibi üyesi ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

Sisteme geçiş sürecinde kurumun yapması gerekenler nelerdir?

Akademia sistem geçiş sürecini sizin için en kolay şekilde gerçekleştirir. Bu süreçte sadece ekibimiz tarafından istenilen verilere ulaşımı sağlamanız yeterlidir.

Sistemde veri güvenliği nasıl sağlanıyor?

Akademia “Kullanım Koşulları” ve “Gizlilik Sözleşmesi” içeriğinde belirtildiği üzere tüm veri iletişimi teknoloji standardı 2048 bit SSL güvenlik sertifikaları üzerinden yapılır. Verileriniz hiçbir şekilde üçüncü kişi ve kurumlarla paylaşılmaz. Okullara ait veriler kuruma özel olarak tahsis edilmiş ve yalıtılmış sunucularda saklanır.

Veri yedeklemesi yapmak mümkün mü?

Akademia sistemi içerisinde yer alan tüm verilere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Bu verileri dilerseniz bizden de talep edebilirsiniz.

Akademia’nın özelliklerini beğendim. Ancak ek ihtiyaçlarımız var, ne yapmamız gerekir?

Akademia Eğitim Kurumu Yönetim Platformu sürekli güncellenen ve okullara göre özelleşen yapısı ile ihtiyaçlarınıza ve önceliklerinize göre şekillenebilir. Sistemin geliştirme programına dahil olmayan talepleriniz yoğunluğa ve sürece göre sıraya alınarak en kısa sürede size özel hale gelen sisteminize eklenir. Bu sayede tarafımızdan yeni bir modül sunulmasını beklemeden ihtiyaçlarınıza çözüm bulursunuz.