image

Önce Mobil

Akademia mobil uygulaması kesintisiz iletişim imkanı sunarken; öğrenci - veli ve öğretmen arasındaki ilişkinin hızlı ve güçlü olmasını sağlıyor.

Bulut Gücü

Akademia’nın bulut tabanlı okul yönetim sistemi; her zaman, her yerde okulunuza erişmek, işlemlerinizi yapmak ve zamanınızı kontrol etmek için ihtiyacınız olanları bir araya getiriyor.

Şimdi ve Hep En Güncel

İhtiyaçlarınızı üstün körü gideren bir yazılım yerine, ihtiyaçlarınızı fark ettiren bir yazılım geliştiriyoruz. “Geliştirdik” yerine “Geliştiriyoruz” kelimesi ile ifade edebildiğimiz süreç sizin istekleriniz ile şekilleniyor.

En Ekonomik

Çevremizde internet erişimi olmayan alan neredeyse kalmadı. Kendiliğinden ortaya çıkan bu durumu SMS, mail, posta gönderimi masraflarınızı ortadan kaldırmak için kullanabileceğinizi biliyor musunuz?

Daha Fazla Etkileşim

Not defterlerini doldurup taşıran cümleleri anlık olarak velilerinize göndermek aklınızın ve defterinizin daha boş kalmasını sağlarken velilerinizin de soru işaretlerini ortadan kaldırmanızı sağlıyoruz.

Kolay ve Hızlı

Okul idaresi, öğrenci değerlendirmesi, ders programı yapma, öğretmen ders programı oluşturma… Bu işlemlerin hepsi bir idareci için günlerce ve bazen haftalarca süren çalışma anlamına geliyor. Akademia kullananlar için ise sadece birkaç saatlik çalışmadan bahsediyoruz, inanılmaz değil mi? Hayır değil.

Hayallarinizdeki platforma bir göz atın

İletişimde öncelik sağlayan mobil uygulamaların dünyasına avantajlı bir yolculuk yapmanızı sağlayan Akademia ile farklı bir iletişim deneyimi yaşayacaksınız. Veli, öğretmen, öğrenci arasındaki iletişimin güçlü ve kesintisiz olmasını sağlayan Akademia mobil uygulaması, tüm iletişiminizi kontrol etmenizde yardımcı olacak. Anlık devamsızlık bildirimi, not ve ödev takibinin yanı sıra duyuru ve özel mesajlarınızı da hızlı bir şekilde iletmenizi sağlayan Akademia mobil uygulaması, dünyanın en çok kullanılan iki mobil işletim sistemine göre yapıldı.

Dünya genelinde %96,99 kullanım oranına sahip Android ve iOS platformlarında çalışan Akademia uygulaması ile güçlü ve prestijli bir iletişim yöntemine sahip olacaksınız.

Ekran Görüntüleri

Akademia hepimiz için vazgeçilmezler listesinde ilk sıralarda yer alan mobil cihaz kullanımını okulunuza entegre ediyor. Kesintisiz, ekonomik ve etkili iletişim çözümleri sunan Akademia mobil uygulamaları ile iletişim yöntemlerinizi güncelleyin.