Önce Mobil

Mobil dünya ile ilgili size pek çok şey söyleyebiliriz. İnternet kullanımının %50’den fazlasının mobil cihazlar üzerinden gerçekleştirildiğini, artık teknoloji devlerinin mobil uyumluluk konusunda çok katı olduğunu ve hatta dünyanın en çok kullanılan arama motorunun mobil uyumluluğu olmayan siteleri kendi değerlendirmesinde geri plana aldığından bahsedebiliriz.

Bunları bir kenara bırakıp sadece çevrenize bakmanızı istiyoruz. Herkesin ortak özelliğinin akıllı telefon olduğunu büyük resme baktığınızda rahatlıkla görebilirsiniz. İşte tam olarak bu nedenle Akademia mobil cihazların merkezinde yer alan, her zaman elinizin altında ve işlevsel olacak bir ürün sunarak odağınız tamamen eğitim projelerinizde kalmasını sağlıyor.

Bulut Gücü

Bulut tabanlı yazılımlar günümüzde teknoloji şirketlerinin vazgeçilmez projelerinin temelini oluşturur. Kullanım kolaylığı, verimlilik ve erişilebilirlik açısından kusursuz çözümler olan bulut tabanlı yazılımlar size evrakların, bilgisayar ekranın içerisinde kaybolmaktan kurtulmayı sunuyor.

Okulunuzdaki sisteminize her yerden, kolayca erişebilmeniz size yönetim açısından daha güçlü bir hakimiyet sağlamanın yanı sıra işlerinizi aklınıza geldiği ilk anda yapabilme özgürlüğünü sağlar.

Şimdi ve Hep En Güncel

AYazılım güncellemeleri bizler için heyecan verici sizler için ise stresli süreçlerdir. Bir kullanıcı kullanmakta olduğu programa güncelleme geldiğinde bugüne kadar edindiği deneyimler yüzünden sonucun ne olacağını merakla bekler. Böylesine süreçleri hayatınızdan çıkararak sadece yapmakta olduğunuz işe odaklanma fikri eminiz ki size oldukça cazip gelecektir.

İşleyen bir sistemin haberiniz bile olmadan güncellenmesi; güncellenme ile birlikte size özel atanmış kurumsal iletişim danışmanınız tarafından yapılan bilgilendirmeler ve en önemlisi sistemin hiçbir değişime uğramadan yeni özelliklere sahip olması güncelleme işlemlerine dair bildiğiniz her şeyin değişmesinde ve güzelleşmesinde etkili olacak.

Tasarruf

İdari süreçlerin otomasyonun sağlanması ve bu süreçte maliyetlerinizin azalmasını sağlayan Akademia aynı zamanda iş gücünü daha verimli ve organize bir şekilde kullanmanız için fırsatlar sunar. Öğrenci başına hesaplanan yenileme ücreti ile okullar için kapasite odaklı çözümler sunan sistemde sadece ihtiyacınız kadar ödeme yaparsınız.

Güvenlik

Akademia Eğitim Kurumu Yönetim Platformu tüm verilerinizin güvenilir bir şekilde saklanması için özelleştirilmiş sunucular ve 2048 bit SSL sertifikası ile güvenlik sağlar.

Her zaman, her yerde

Nerede olduğunuzdan bağımsız bir şekilde raporlarınıza erişebilir, çalışanlarınızı ve öğrencileri kontrol edebilirsiniz.

Destek

Akademia Eğitim Kurumu Yönetim Platformu otomatik çalışan bir sistemdir. Bu sistemi yönetmeniz için bir ekibe ihtiyacınız olmadığı gibi her sorunuz için cevapları ve çözümleri ile yanınızda olan destek ekibimizden istediğiniz zaman yardım alabilirsiniz.

Platform Uyumluluğu

Akademia herhangi bir sistem gereksinimi olmadan, en düşük internet bağlantı hızlarında bile çalışabilen bir web yazılımıdır. Herhangi bir tarayıcı ve ekrandan sisteme güvenilir bir şekilde erişebilirsiniz. iOS ve Android işletim sistemleri için mobil uygulaması ve buna ek olarak SMS gönderim imkanı da bulunan Akademia Eğitim Kurumu Yönetim Platformu ile bilgilendirme göndermek istediğiniz her kullanıcıya rahatlıkla erişebilirsiniz.

Kolayca Özelleştirilebilir

Akademia kurumların ve kullanıcıların ihtiyaçlarına göre evrilen bir yazılımdır. Kurumların kendileri için kurmuş oldukları düzene rahatlıkla uyum sağlayan sistem aynı zamanda sürekli devam eden güncelleştirmeleri ile de gelecekte ortaya çıkacak ihtiyaçlar için de hazırlık yapar.